محل تبلیغات شما

این یک واقعیت است که در هر صورت بایستی پذیرفت؛ سوسنگردجای ماندن نیست. اراضی و خانه ها آنقدر گران شده اند که از طرح های ویلایی شمالکشور و به روایتـی از قیمت مسکن نیویورک سیتی و جزائر هاوایی تا عرش سبقت گرفتهاست. گفته اند که فاستبقوا بالخیرات» اما این سبقت سوی شرّ است گویی! کسی که فکرمی کند مسکنی بگزیند جای زیباتری برود خانه بگیرد. در وضعیت فعلی که خیلی از کارهادر سوسنگرد به بن بست خورده اند یا با تکنیک تقلید هر گونه خلاقیتی را خاک می شود،خانه گرفتن در جایی بالاتر از سوسنگرد ارزان تر و بهینه تر به نظر می رسد.

من خیلی از مشکلات دیگر را نمی خواهم اینجـا بازگو کنم کهچرا نماندن در سوسنگرد و انتقال به هر جایی دیگر، بهترین گزینه ی رفاه فردی واجتماعی است و این روند را نیز مسئولین محترم شروع کرده اند و نماینده ی عزیز دشتآزادگان از سوسنگرد، دیگر خوشش نمی آید و اهواز سکنی گزیده اند و الذمة علیالروای، خانه شیک پیک در جای شیک پیک که نیک به مقام شان می آید، خریده اند (ما کهحسود نیستیم خیرات خدا است)، ربطی هم به ما ندارد که کجا می خواهد برود و ساکنشوند بلکه ایراد کار جای دیگری است ایشان نماینده ی دشت آزادگان هستند کمی زمانساکن شدن در اهواز را به تعویق می انداختند برای کسی بد جا نمی افتاد.  ایشان جا برای نماینده های بعدی باز کرده اند وبهانه به دست داده اند که بعدی ها دوره ی نمایندگی جای دیگری بروند. کار ایشانخیلی بد آموزی دارد! حالا هم چه رویی دارند که دوباره می خواهنـد نماینده شوند!البته هر چند نماینده نیستم اما من هم سوسنگرد نمی مانم! 

کرونا در خوزستان؛ چه کسی مقصر است؟!

سوسنگرد، عار است!

کمی از حال با آینده (به مناسبت روزهای انتخاب رشته کنکوری ها)

اند ,جای ,سوسنگرد ,نماینده ,ی ,نمی ,اند که ,اند و ,سوسنگرد جای ,جای ماندن ,جای دیگری

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش آثار گروه مستان - همای برنامه و بازی های پاما مدل لباس و دكوراسیون طراحی سایت و اپلیکیشن شازین دل نوشته های سید رضا قانون مدیر مسئــول مجله دل های دست دوم halpareper دلنوشته های من hytirichic مرجع آموزشی کشور miepinmortri